Новини технологій. 26 жовтня. Американська компанія Apple розробляє свій перший телевізор, який володіє дуже простим управлінням.

Apple TV
Apple випускатиме свої телевізори

Прототип пристрою вже зібрали, на ринок новинка може вийти в 2012 або 2013 році. Про це повідомляють американські експерти і про це йдеться в біографії засновника фірми Стіва Джобса, яка з’явилася 24 жовтня.

“Мені хочеться розробити інтегрований телевізор, який був би синхронізований бездротовим способом з іншими пристроями і з сервісом iCloud. У телевізора буде найпростіший інтерфейс, який тільки можна собі уявити. Я, нарешті, розкусив як це зробити”, – цитує Джобса автор його біографії Волтер Ісааксон.

Фахівці вважають визнання Джобса прямим свідченням швидкої появи на ринку першого “яблучного” телевізора. Аналітики відзначають, що в порівнянні з продукцією інших виробників, розробка Apple простіша в обслуговуванні, тонша, з невеликою кількістю проводів та з великою кількістю звукопідсилювачів.

Експерти повідомляють, що проектом займається Джефф Робін, “архітектор” мультимедійних програвачів iPod і музичного інтернет-магазину iTunes.

Нагадаємо, чутки про випуск телевізора Apple з’явилися весною цього року. Колишній топ-менеджер компанії, який побажав залишитися анонімом, заявив, що новинка може вийти восени.

Неофіційна інформація про те, що Apple збирається почати телевізійний бізнес, з’являлася вже не раз, але компанія ніколи не коментувала ці чутки.

Нагадаємо, Стів Джобс помер 6 жовтня (5 жовтня за часом Тихоокеанського узбережжя США)  цього року у віці 56 років у себе вдома в місті Пало-Альто.

За матеріалами ИТАР-ТАСС, NM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.