Новини здоров’я. 22 жовтня. Американська компанія, яка виробляє серцеві стимулятори, стенти та пристрої для хребта, розробила стент, здатний вирішити ще одну проблему зі здоров’ям – еректильну дисфункцію.

Через три місяці після випробувань стента результати виявилися обнадійливими

Представники компанії заявили, що вони закінчили випробування нового методу лікування на 30 чоловіках у віці 60 років, що страждали від еректильної дисфункції. Через три місяці після випробувань результати виявилися обнадійливими.

«Еректильна дисфункція – за великим рахунком судинна проблема, і тому наша фірма зацікавилася нею», – пояснили вчені. Стент – це мікротрубочка, яку використовують для розширення просвіту кровоносних судин. Розроблений стент поміщають в артерію, яка покращує потік крові до пеніса.

Стент вводять в таз, де розташована ця артерія, за допомогою катетера. На даний момент у чоловіків, що брали участь в експерименті, не було виявлено жодних побічних ефектів при наявності позитивних результатів.

Кожен п’ятий чоловік у всьому світі страждає від проблем з потенцією. За словами вчених, майже половина з них відмовляються від ліків, таких як Віагра, оскільки вони їм або не допомагають, або викликають неприємні побічні дії, наприклад, зниження кров’яного тиску. Крім того, деякі чоловіки, які приймають інші ліки, не можуть одночасно користуватися Віагрою.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.