Новини футболу. 13 жовтня. Гравець «Динамо» Олександр Алієв прокоментував скандал із журналісткою ICTV, яку він обматюкав.

Олександр Алієв
Алієв більше не хоче бути героєм скандалів

– Враження від вашої успішної гри за збірну дещо зіпсували кадри з інтернету, де ви нецензурно відповідаєте тележурналістці. Як ви це прокоментуєте?

– Я вже встиг забути про цей випадок. Просто є журналісти, які можуть своєю поведінкою вивести з рівноваги. Так сталося й тоді.

Я розумію, що винен, що не мав права так говорити з журналісткою, якою б вона не була. Тому хочу вибачитись. Насправді я дуже добре ставлюся до журналістів. Завжди відповідаю на їхні запитання, навіть на незручні.

Журналісти пишуть про мою сім’ю, і я не проти. Нехай пишуть, нехай питають. Це все на користь футболу. Я тепер буду уважніше стежити за своїми словами, щоб більше не було скандалів і провокацій.

– А це була провокація?

– Звичайно. Чому це відео виклали тільки зараз, коли справи в мене почали налагоджуватися? Тоді, коли це знімалося, у мене був досить непростий період. Тепер все ніби добре. І ось – скандал. Я визнаю свою провину і постараюся більше ніколи не ставати героєм подібних скандалів.

За матеріалами Ua-Gol

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.