Новини світу. 15 жовтня. Відомий голлівудський актор Стівен Сігал збирається влаштуватися на роботу помічником шерифа округу Хадспет штату Техас. Про це повідомляється з посиланням на самого шерифа округу.

Стівен Сігал
Актор хоче по-справжньому боротися зі злочинцями

У поліції уточнили, що 59-річний артист сам запропонував допомогу в забезпеченні охорони правопорядку в окрузі, який знаходиться неподалік від кордону з Мексикою.

Після цього помічники шерифа приїхали в Лос-Анджелес, де живе С. Сігал, щоб зрозуміти, наскільки серйозні наміри артиста.

“Ми приїхали до С. Сігала, щоб переконатися, що він готовий працювати помічником шерифа не для реклами”, – заявив один з представників шерифа на переговорах з актором. За його словами, актор дійсно хоче брати участь в патрулюванні кордону.

Очікується, що С. Сігал приступить до роботи в січні майбутнього року. Точний перелік обов’язків актора буде визначений пізніше.

Округ Хадспет в штаті Техас вважається одним із найбільш криміногенних регіонів США. Він став транзитним пунктом для нелегальних мігрантів і контрабандистів, які переправляють в США наркотики з Мексики.

С. Сігал почав кар’єру актора в 1986 році. Він зіграв у таких картинах, як “Смерті всупереч”, “В ім’я справедливості”, “Вогонь з пекла”, “Патріот” і “Наказано знищити”. В основному актор грав героїв – одинаків, бійців спецназу або поліцейських.

С. Сігал займається карате з семи років. Крім того, актор неодноразово виїжджав до Японії, де тривалий час навчався місцевим бойовим мистецтвам у видатних майстрів.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.