Новини технологій. 4 жовтня. Компанія Adobe оголосила про швидкий реліз планшетної версії популярного графічного редактора Photoshop.

Adobe Photoshop Touch
Adobe випустить Photoshop Touch

Нова програма буде максимально ефективно використовувати можливості сенсорного управління. До виходу готуються версії для ОС Android і iOS.

Планшетний варіант програми отримає суфікс «Touch» до назви і буде значно доопрацьований з урахуванням можливостей сенсорного управління.

Так, наприклад, користувачі Photoshop Touch отримають можливість працювати з шарами ілюстрацій і додавати ефекти «легким рухом пальців».

Повідомляється, що версія Photoshop Touch для платформи Android побачить світ вже в листопаді. Однак користувачам iPad доведеться почекати як мінімум до початку 2012 року – тоді компанія обіцяла анонсувати точну дату релізу.

На сайті Adobe також можна дізнатися системні вимоги Android-версії Photoshop Touch. Для роботи графічного редактора потрібен екран з роздільною здатністю не менше, ніж 1280×800 і версія операційної системи не нижчої від Honeycomb 3.1.

За матеріалами Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.