Новини світу. 14 жовтня. 14 жовтня. Росія. Слідчі порушили кримінальну справу стосовно жителя Ростовської області, який одружується з малолітньою вагітною подругою.

тюрма
Спокуснику загрожує в'язниця

Молодим вже дали дозвіл на шлюб місцеві органи самоврядування, після чого закохані подали заяву в РАГС. Але такі екстрені заходи не вберегли звідника малолітньої від слідства.

Відносинами дорослого чоловіка і школярки зацікавилися правоохоронні органи.

Щодо нареченого порушено кримінальну справу за статтею «Статеві зносини з особою, яка не досягла чотирнадцятирічного віку», згідно з якою майбутньому батькові загрожує до 7 років в’язниці.

Незвичайна історія кохання на межі закону виникла в Ростовській області. Коли Ігор П. зустрів Марину Н., їй було всього 13 років. Але незважаючи на те, що дівчинка не досягла повноліття, між ними зав’язалися стосунки. Через кілька місяців юна дівчина дізналася, що вагітна.

Після цього закохані вирішили одружитися. За згодою законного представника дівчини глава району виніс постанову про дозвіл на реєстрацію шлюбу. Однак дивний зв’язок дорослого чоловіка і школярки зацікавив слідчих. Після проведеної перевірки відносно майбутнього батька було порушено кримінальну справу.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.