Новини світу. 8 вересня. На місці катастрофи Як-42 під Ярославлем виявлено тіла всіх 43 загиблих, повідомили  в регіональному управлінні МНС.

Знайдені тіла усіх пасажирів

«У 09:01 знайдено тіло останнього загиблого в уламках фюзеляжу», – відзначили в МНС.

У свою чергу в управлінні інформації МНС Росії повідомили, що тіло загиблого вже витягнуто з води.

«З води вилучено тіло 43-го загиблого, таким чином, виявлені всі тіла», – сказав представник МНС.

У МОЗ нагадали, що двох постраждалих у важкому і вкрай важкому стані з місця катастрофи доставили в клінічну лікарню швидкої медичної допомоги імені Н. В. Соловйова.

Тим часом керівник слідчого управління Слідчого комітету по Ярославській області Олег Ліпатов повідомив, що бортові самописці з потерпілого авіакатастрофу літака  підійматимуть в четвер. За його словами, вони знаходяться в хвостовій частині, яку ще не підняли з річки.

Він також повідомив, що призначено більше 50 експертиз. Слідчий комітет розглядає дві можливі причини катастрофи – людський фактор і технічні причини.

За його словами, злітна смуга була довжиною 2850 метрів, що є більш ніж достатньо. Крім того, була «непогана видимість – більше 10 км, смуга суха, коефіцієнт зчеплення – більше 0,6».

Ліпатов також підтвердив, що літак за злітною смугою зачепив колесами антени ближнього приводного маяка. Крім того, перевіряється інформація, що літак, можливо, був заправлений неякісним паливом.

Джерело Газета. ru