Новини світу. 5 вересня. Актор Іван Охлобистін заявив про намір брати участь у виборах президента Росії в 2012 році.

Іван Охлобистін йде в президенти

“Це правда, це абсолютно серйозно”, – запевнив він.

У якості виборчої програми Охлобистін представить філософсько-ідеологічний концепт. За його словами, такого концепту не вистачає, “щоб ми могли стати нацією”.

“Я б не наважився вступити в цю складну, некрасиву здебільшого гру без сформованої позиції”, – підкреслив майбутній політик.

Для того, щоб займатися політикою, за словами Охлобистіна, йому необхідно “хоча б мовчазне схвалення церкви”. Він зазначив, що “церква десятиліттями йшла до того концепту”, який він хоче запропонувати, тому актор сподівається, що благословення буде отримано.

На які кошти Охлобистін буде проводити президентську кампанію, він поки не знає.

“Мені здається, коли пропонується щось цікаве, це має з волі Божої вирішуватися державою”, – уточнив він.

Іван Охлобистін знявся в десятках російських фільмах, в тому числі в “Generation П”, ДМБ, “Даун Хаус”, “Цар”, серіалі “Інтерни”. Крім того, він відомий сценарист і режисер. З 2001 року Охлобистін був священиком, проте в 2010 року на прохання самого актора патріарх Кирило відлучив його від священнослужіння.

У президенти Росії може висунутися будь-який громадянин країни не молодше 35 років, і який проживає в РФ не менше 10 років. Для того, щоб зареєструватися в якості кандидата, росіянину необхідно створити ініціативну групу з 500 осіб, а потім зібрати не менше двох мільйонів підписів на свою підтримку. При цьому парламентські партії можуть висунути кандидата без збору підписів.

Вибори президента Росії, за попередніми даними, відбудуться 4 березня 2012 року. Остаточна дата буде затверджена Радою Федерації не раніше ніж за 100 днів і не пізніше ніж 90 днів до голосування.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.