Новини світу. 16 вересня. Жителя Гетеборга виселять з квартири за те, що він занадто голосно сміявся і заважав спати своїм сусідам.

Мешканець будинки сміхом надоїдав сусідам

Відповідне рішення ухвалив апеляційний суд Західної Швеції.

Згідно з постановою суду, чоловік (його ім’я не називається) повинен покинути своє житло в найкоротший термін.

Як давно почався конфлікт любителя посміятися і його сусідів, не вказується. Проте відомо, що суперечка виникла на ґрунті любові шведа до перегляду старих шведських комедій 1930-40-х років по ночах. Очевидно, йому так подобалися фільми, що він не міг втриматися від гучного сміху і реготав вночі безперервно.

Зрештою сусіди втомилися від регулярних нічних посиденьок з комедіями і поскаржилися в житлову компанію, яка обслуговує будинок. Матеріали передали до суду у справах оренди житла, і комісія ухвалила, що гучний сміх не є достатньою підставою для виселення.

Проте, справу радісного шведа передали до апеляційного суду, який вже став на бік сусідів реготуна. У матеріалах справи сказано, що основною причиною виселення є сміх, однак також в документі прописано, що чоловік порушував правила проживання в орендованій квартирі, коли годував птахів зі свого балкона, чим викликав невдоволення у власника дому.

Про те, як чоловік поставився до рішення суду і як скоро він має намір переїхати, не повідомляється.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.