Новини світу. 23 вересня. Житель Польщі підпалив себе біля будівлі уряду країни в Варшаві. В чоловіка було скрутне фінансове становище.

Чоловік залишив листа прем'єрові

Біля чоловіка знайшли лист в якому він написав про свої проблеми. Охорона будівлі погасила вогонь на ньому пледами, викликала поліцію та медиків. В чоловіка 50% опіків тіла, він перебуває в лікарні і його життю нічого не загрожує.

Як повідомили в правоохоронних органах, чоловік в поліції розповів про себе і вказав, де саме він облив себе.

Анджей Ж. (повне прізвище фігуранта не повідомляються) мав при собі листа до прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска. Лист знайшли приклеєним до лавки неподалік місця спалення. В ньому чоловік пише про борги та складну ситуацію в сім’ї. За словами “самоспалювача”, його звільнили з роботи з фінансового відділу Міністерства фінансів, коли він хотів доповісти Міністерству про порушення, яких допускають чиновники на роботі. Він також раніше працював в Центральному слідчому бюро та був охоронцем в одній мереж роздрібної торгівлі, передає TVN 24.

В потерпілого є дружина і троє дітей. Дружина в розмові з правоохоронцями повідомила, що не знала про борги чоловіка.

В листі потерпілий також розповів, що на виборах в Польщі голосував за Громадянську Платформу (Platforma Obywatelska), лідером якої є прем’єр-міністр Польщі.

Сам прем’єр Дональд Туск, який подорожує країною в рамках передвиборчої кампанії, заявив, що перериває плани і вирушає до Варшави.

“Відмовимося від завтрашнього плану і ввечері вилечу до Варшави. Справа насправді є важливою і потрібно перевірити всі нюанси. Якщо дозволять лікарі, то я зустрінуся з постраждалим”, – сказав Дональд Туск.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.