Новини здоров’я. 9 вересня. Сурогатний секс, який психотерапевти призначали пацієнтам з проблемами в інтимній сфері, стає все більш популярним серед жінок.

Секс, стосунки
Сурогатний партнер допоможе жінкам позбутися інтимних проблем

Сурогатний секс-партнер – це професіонал, що працює з пацієнтом для того, щоб поліпшити його впевненість в собі і навички в інтимному житті. Також він допомагає зробити фізичне спілкування більш комфортним як з психологічної, так і з фізичної точки зору.

Все більша кількість жінок заявляють про своє природне право на повноцінне статеве життя, оргазм та сексуальне задоволення, для чого звертаються до професійних секс-партнерів.

Серед пацієнток, які потребують допомоги, дуже часто зустрічаються жінки з такою проблемою, як вагінізм, через яку секс приносить фізичну біль, а також діви у віці і жінки, що пережили сексуальну травму.

Законів, що забороняють сурогатний секс, не існує, проте багато терапевтів не зважуються використовувати в лікуванні цю практику, і навіть вважають її шкідливою.

Прихильники такого лікування впевнені, що сурогатний секс повинен бути визнаний в якості одного з методів сексуальної терапії, однак призначати його слід з великою обережністю і лише тим, хто дійсно потребує такого підходу.

За словами президента Міжнародної професійної сурогатної асоціації, останнім часом допомога сурогатних партнерів все частіше потрібна жінкам, які більше не соромляться говорити про свої проблеми. Вперше сурогатний секс з’явився в 1970-х роках і в основному використовувався для допомоги чоловікам.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.