Новини спорту. 6 вересня. Національна збірна України завершила свої виступи на Чемпіонаті Європи з баскетболу, здобувши в останньому матчі першого групового раунду впевнену перемогу над Бельгією з рахунком 74-61 (13-16, 30-10, 13-13, 18-22).

Збірна України повертається з двома перемогами в активі

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України, передає ЛігаБізнесІнформ.

Віддавши в дебюті поєдинку ініціативу суперникові, у складі якого виділявся Сем Ван Россом, команда Майка Фрателло зуміла впоратися з хвилюванням тільки до кінця стартової десятихвилинки. А серія триочкових кидків на початку другої чверті дозволила українцям не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед.

До великої перерви перевага української збірної становила сімнадцят пунктів. Не завадила цьому і прикра травма Кирила Фесенко, який був змушений покинути майданчик. Левову частку очок команді в першій половині матчу принесли Олексій Печеров і В’ячеслав Кравцов, який, крім того, чудово попрацював на підборах, ставши автором дабл-дабла (11 +11).

Третя, найменш результативна чверть пройшла в рівній боротьбі. Протягом заключних десяти хвилин Україна також контролювала перебіг подій на майданчику, довівши матч до переконливої перемоги. Продемонструвавши змістовну гру у зустрічах з Болгарією, Бельгією і в першій половині матчу проти грузинів, а також давши справжній бій фаворитам – Росії і Словенії, збірна України, на жаль, змушена повертатися додому з двома, першими з 2001 року, перемогами в активі.