Новини здоров’я. 15 вересня. Дітям молодшого шкільного віку необхідний здоровий сон, інакше в них можуть початися проблеми з успішністю в школі, попереджають вчені з Іспанії.

Дітям молодшого шкільного віку просто необхідно висипатися

На їхню думку, школярам потрібно не менше 9 годин сну за ніч, щоб успішно вчитися.

Дітям у віці шести-семи років слід спати не менше дев’яти годин на добу, щоб у них не виникло труднощів з навчанням. «Більшість дітей сплять менше рекомендованого мінімуму, необхідного для їх інтелектуального розвитку», – відзначають дослідники, що вивчили дані про 142 дітей з різних шкіл.

Батьків просили заповнювати анкети з питаннями про звички дітей і кількості сну. Потім вчені зіставили ці дані з різними академічними навичками дітей, такими як комунікаційні, методологічні, специфічні тощо.

Хоча в основному діти сплять близько 8 годин на добу, 69% з них повертаються додому після 9 години вечора мінімум тричі на тиждень, або ж лягають спати після 11 години чотири рази на тиждень. Учні, які сплять 8-9 годин, вчаться гірше, ніж ті, хто спить 9-11 годин. Нестача сну негативно впливає на багато навичок, необхідних для успішного навчання в школі.

«Недостатній сон порушує успішність дітей у вивченні мов, граматики і правопису, а також уміння сприймати тексти. Ці основні навички необхідні учням для вивчення всіх предметів », – підкреслюють експерти.

Особливо важливо стежити за сном дітей в наші дні, коли їх постійно оточують комп’ютери, телевізійні програми і відеоігри, що віднімають час, який діти могли б витратити на здоровий дозвілля, навчання і сон.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.