Новини нерухомості. 1 вересня. У першому півріччі 2011 р. кількість об’єктів готельної нерухомості на столичному ринку не змінилося, введення в експлуатацію нових об’єктів не зафіксовано.

готель Інтерконтиненталь, Київ
Кількість готелів в Києві зростає не надто швидко

У 2010 р. в Києві ввели в експлуатацію тільки один готель – Royal City Hotel, (готельний оператор Royal Hotels and Spa Resorts). Про це повідомили в міжнародній консалтинговій компанії Ernst & Young.

“В цілому, за підсумками першого півріччя 2011 р. на ринку готельної нерухомості Києва представлено більш ніж 140 об’єктів готельного типу, загальний номерний фонд яких перевищує 10 тис. номерів”, – йдеться в звіті компанії з ринку готельної нерухомості за перше півріччя 2011 р.

За даними експертів, сьогодні в Києві функціонують три готелі під міжнародним управлінням – InterContinental, Hyatt Regency, Radisson Blu, інші готелі знаходяться під місцевим управлінням.

Зокрема з національних компаній, слід згадати компанію Premier International, готельного оператора створеного для об’єднання українських готелів середнього та високого класу, яка складається на сьогоднішній день з готельних мереж Premier hotels (готелі класу люкс) і Accord hotels (бізнес-готелі середнього рівня). Київський готель “Прем’єр Палас”, входить у готельну мережу Premier hotels, готелі “Баккара” і “Русь” – в Accord hotels.

У структурі пропозиції об’єктів готельної нерухомості, за даними компанії, як і раніше переважають бюджетні готелі і готелі середньої цінової категорії, частка яких становить більше 75% готельного ринку Києва. Більшість цих об’єктів є реконструйованими готелями (споруди 1970-1980-х рр..), які, як правило, не відповідають всім сучасним вимогам об’єктів готельної нерухомості.

За матеріалами building.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.