Новини здоров’я. 28 вересня. У проекті бюджету України на 2012 рік передбачено фінансування виїздів для надання швидкої медичної допомоги з розрахунку 50 грн на один виїзд.

Швидка допомога матиме повніший набір ліків

Як повідомила перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко, ця цифра значно вища, ніж цього року.

“На наступний рік у державному бюджеті закладені гроші, як і цього року, по 200 млн грн на регіони для закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Якщо сьогодні на виїзди дається всього 5 грн для закупівлі медикаментів, то з наступного року це буде 50 грн на один виклик”, – сказала вона.

За словами першого заступника міністра, вже в другій половині 2012 року швидка допомога буде забезпечена необхідними засобами для надання кваліфікованої допомоги.

“Тобто швидка допомога буде приїжджати не з анальгіном і димедролом, а з нормальними медикаментами”, – додала Моісеєнко.

Нагадаємо, в липні міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко заявив, що система охорони здоров’я не готова до впровадження страхової медицини.

Нагадаємо, 15 вересня до Верховної ради надійшов проект державного бюджету на 2012 рік, підготовлений Кабінетом міністрів.

Віце-прем’єр України — міністр інфраструктури Борис Колесніков вже встиг серйозно розкритикувати запропонований проект держбюджету.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.