Новини України. 12 вересня. Печерський районний суд Києва зобов’язав Шона і Євгенію Карр привести у відповідність з технічною документацією нежитлові приміщення по вулиці Шота Руставелі, 12, власниками яких вони є.

Євгенія і Шон Карр
У подружжя Карр відсудили 45 гривень

Відповідний цивільний позов КП “Хрещатик” був розглянутий і задоволений сьогодні суддею Галиною Супрун.

Як передає ЛігаБізнесІнформ, з позову випливає, що будинок за адресою Шота Руставелі, 12 знаходиться на балансі КП “Хрещатик“, співвласниками нежитлових підвальних приміщень загальною площею 89,8 кв. метрів у рівних частках є Шон і Євгенія Карр.

За даними позивача, дочка і зять Юлії Тимошенко проводили роботи з перепланування приміщень з пошкодженням несучих конструкцій. Зокрема, були демонтовані кілька перегородок, зроблено отвір в несучій стіні та виритий котлован глибиною 2 метри.

Представник КП “Хрещатик” Станіслав Ткаченко пояснив, що приміщення, про які йдеться, розділені аркою, і щоб їх з’єднати, був проритий тунель. За його словами, всі роботи велися без відповідних дозвільних документів.

У ході судового засідання представник Євгенії Карр Світлана Трофимчук визнала позовні вимоги. Суд встановив, що подружжя Карр вже почали роботи з приведення приміщень у відповідність з документацією.

За словами Ткаченка, перевірка від 9 вересня показала, що тунель на сьогоднішній день вже засипаний, ведеться ремонт, але наскільки ці роботи якісні, він сказати не може. Оскільки роботи ще не завершені, КП “Хрещатик” наполягає на задоволенні позову.

Заслухавши думки сторін, суддя Галина Супрун задовольнила позов у ​​повному обсязі, зобов’язавши відповідачів привести приміщення у відповідність з поверховим планом будівлі, і постановила стягнути з них судові витрати в розмірі 45 грн. 50 коп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.