Новини України. 20 вересня. Екс-президенту України Віктору Ющенку вручили премію Dole Leadership Prize за служіння народу.

Ющенко отримав премію за Помаранчеву революцію

Премію Ющенко отримав в США, передає прес-служба “Нашої України”.

“Віктор Ющенко отримав від інституту (інститут політики сенатора Доула – ред.) нагороду Dole Leadership Prize, яка щорічно присуджується особі або групі, чиє служіння державі надихає інших. Зокрема, лауреатами Dole Leadership Prize були Джордж Буш, Лех Валенса та Джон Льюїс”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

“Для нас велика честь дати премію Dole Leadership Prize людині, яка є великою культурною і революційною постаттю. Ющенко і Помаранчева революція запалили вогонь для народу України, і його перемога була орієнтиром для всіх посткомуністичних країн Східної Європи“, – сказав директор Інституту Доула Білл Лейсі.

Інститут політики Доула заснований колишнім сенатором США від штату Канзас і кандидатом у президенти Бобом Доулом. Інститут створений як позапартійний форум, присвячений державній службі, навчанні лідерству, а також пропагуванню ідеї, що політика – почесна професія. Інститут присуджує премію Dole Leadership Prize у вересні кожного року. Разом із нагородою лауреату присуджується грошова премія у розмірі $25000. Dole Leadership Prize – 2011 є частиною програми Інституту Доула “Падіння Радянського Союзу: 20 років потому”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.