Новини світу. 8 вересня. Екс-президент Віктор Ющенко отримає в США нагороду Dole Leadership Prize, яку видає американський Robert Dole Institute of Politics.

Віктор Ющенко
Ющенко отримує нагороди від США

Церемонія нагородження Ющенка відбудеться 19 вересня у приміщенні інституту.

На сайті даного інститут сказано, що дана відзнака видається “щорічно особі чи групі осіб, чиє лідерство надихає інших”. Ця нагорода також супроводжується грошовою нагородою у $25 000.

“Його (Ющенка) вшановано за те, що він заступився за демократію і дійсно допоміг своїй країні у дуже важкий і неспокійний час,” – сказав директор інституту Білл Лейсі про роль Ющенка під час Помаранчевої революції.

Після нищівної поразки на президентських виборах у 2010 році Ющенко, як і його попередники Леонід Кравчук і Леонід Кучма, продовжував користуватись державними привілеями, а саме – держдачою у Конча-Заспі. Лише нещодавно його дружина Катерина Ющенка заявила, що їхня сім’я переїжджає з державної дачі у Конча-Заспі до нового будинку.

У минулому нагороду Dole Leadership Prize отримували, зокрема, президент США Джордж Буш-старший і екс-президент Польщі Лех Валенса.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.