Новини України. 18 вересня. Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка своїм найбільшим розчаруванням у політиці.

Олександр Мороз
Мороз просив Януковича не арештовувати Луценка

Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську.

“Я б не хотів говорити про Луценка, тому що це моє найбільше розчарування у політиці. Я стільки в нього вклав, скажімо так, душі, свого часу, а потім виявилось, що помилково. Бо те, що він говорив про мене, абсолютно безпідставно”, – відзначив Олександр Мороз.

Водночас лідер СПУ зазначив, що саме Луценко прийшов перший привітати його з обранням на посаду Голови Верховної Ради України.

“Він прийшов, попросився і я йому забезпечив, щоб він залишився міністром при Януковичі. І він був міністром при ньому. До тих пір, поки виявилося, що він заступник Балоги, як керівника штабу, по розвалу парламенту. Тоді зняли його з посади міністра”, – розповів Мороз.

Політик також відзначив, що офіційно звернувся до Президента України Віктора Януковича, щоб не заарештовували Юрія Луценка.

“Ніхто теж не знає, я звернувся до Президента офіційно – не арештовуйте його, він і так все скаже, що потрібно. Як тільки його арештували, я звернувся, що це нічого не дає”, – зазначив Мороз, додавши, що, “по-перше, немає потреби, а потім навіщо робити, скажімо так, героя із людини, яка того не заслужила”.

Він також відзначив, що його менше всього цікавить, як завершиться судовий процес над Луценком.

За матеріалами УНН