Новини України. 18 вересня. Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка своїм найбільшим розчаруванням у політиці.

Олександр Мороз
Мороз просив Януковича не арештовувати Луценка

Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську.

“Я б не хотів говорити про Луценка, тому що це моє найбільше розчарування у політиці. Я стільки в нього вклав, скажімо так, душі, свого часу, а потім виявилось, що помилково. Бо те, що він говорив про мене, абсолютно безпідставно”, – відзначив Олександр Мороз.

Водночас лідер СПУ зазначив, що саме Луценко прийшов перший привітати його з обранням на посаду Голови Верховної Ради України.

“Він прийшов, попросився і я йому забезпечив, щоб він залишився міністром при Януковичі. І він був міністром при ньому. До тих пір, поки виявилося, що він заступник Балоги, як керівника штабу, по розвалу парламенту. Тоді зняли його з посади міністра”, – розповів Мороз.

Політик також відзначив, що офіційно звернувся до Президента України Віктора Януковича, щоб не заарештовували Юрія Луценка.

“Ніхто теж не знає, я звернувся до Президента офіційно – не арештовуйте його, він і так все скаже, що потрібно. Як тільки його арештували, я звернувся, що це нічого не дає”, – зазначив Мороз, додавши, що, “по-перше, немає потреби, а потім навіщо робити, скажімо так, героя із людини, яка того не заслужила”.

Він також відзначив, що його менше всього цікавить, як завершиться судовий процес над Луценком.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.