Новини політики. 17 вересня. За десять років ніхто не завдав більшої шкоди судовій системі, ніж суддя Родіон Кірєєв за останній місяць.

По всій країні судді бояться виносити законні рішення - Кармазін

Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив народний депутат від “Нашої України” Юрій Кармазін.

“По всій країні судді бояться виносити законні рішення. І це найстрашніше. Ніхто за останні десять років не завдав більшої шкоди судовій системі, ніж суддя Родіон Кірєєв за цей місяць. Це повна дискредитація судової спеціальності”, – сказав Кармазін. За його словами зараз шановні люди опинилися в ситуації, коли їм соромно сказати, де вони працюють.

“Суддя Родіон Кірєєв взагалі не включений в автоматичну систему розподілу справ, у нього немає ніякого діла, окрім “газового” екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Ніхто із суддів Печерського суду, крім Кірєєва не погодився вести цю справу”, – сказав Кармазін.

Як повідомлялося, Печерський районний суд м.Києва 8 серпня завершив стадію судового слідства у справі екс-прем’єр-міністра, лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко і перейшов до судових дебатів. Про це оголосив головуючий суддя Родіон Кірєєв.

У понеділок, 12 вересня, заслухавши доводи захисту екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко про те, що їм недостатньо часу для підготовки до судових дебатів, суддя з “газової” справі Кірєєв оголосив перерву до 27 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.