Новини України. 1 вересня. Юлія Тимошенко стоячи оголосила заяву про злочин з боку суду та прокурорів.

Тимошенко каже, що прокурори хочуть приховати документи справи

Як повідомляє прес-служба партії “Батьківщина”, захист заявив, що це свідомий крок – аби акцентувати увагу на незаконних діях суду та прокурорів, які ховають докази невинуватості Тимошенко.

Під час обговорення клопотань, Юлія Тимошенко наголосила: «Те, що прокурори хочуть приховати документи, свідчить про те, що фальсифікація справи відбувалася свідомо, і що вони присутні в цьому судовому засіданні виключно для того, щоб давати суду сигнали, що долучати, що – ні, для того, щоб цю фальсифікацію зберегти».

Адвокат Микола Сірий зазначив, що відношення Юлії Тимошенко до українського суду характеризується надзвичайно глибокою повагою, між тим «повага до цього судді» буде тоді, коли в цьому судовому процесі Юлії Тимошенко буде забезпечено право, яке передбачено Конституцією, чинним законодавством України, Європейської Конвенції з захисту прав людини і Міжнародним пактом про громадянські і політичні права.

«Права на неупередженого, незалежного і компетентного суддю Юлія Тимошенко не бачить, і відповідно немає причин проявляти надмірні форми поваги», – підкреслив адвокат.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.