Новини політики. 19 вересня. В оточенні екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко побоюються, що вона може заразитися туберкульозом.

Тимошенко може захворіти на туберкульоз

«В п’ятницю нам стало відомо, що практично через стіну від камери Юлії Володимирівни знаходиться медчастина слідчого ізолятора, в якій знаходяться люди з відкритою фазою туберкульозу», – заявив на брифінгу колишній захисник Тимошенко, адвокат Сергій Власенко.

«Це ставить під велику загрозу життя і здоров’я Юлії Тимошенко, оскільки її організм ослаблений хворобою та перебуванням у слідчому ізоляторі», – підкреслив він.

Відповідаючи на питання про стан екс-прем’єра, Власенко заявив: «Станом на п’ятницю я не бачив якогось істотного поліпшення в її стан здоров’я».

За словами адвоката, у Тимошенко температура. Разом з тим, він не зміг сказати, чим вона хвора, пославшись на те, що він не лікар.

Власенко нагадав, що екс-прем’єр перебуває в ізоляторі без законних підстав уже 46-й день і 27 або 28 днів з них їй не надається медична допомога у зв’язку з погіршенням її стану здоров’я.

«Як людина, яка знаходиться в слідчому ізоляторі без будь-яких підстав, Юлія Тимошенко має право на обстеження тим лікарем, якому вона довіряє, а не тим, якого призначить держава», – сказав він.

За матеріалами ZN.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.