Новини економіки. 13 вересня. Найбільші європейські банки з середини 2011 року оголосили про плани зі скорочення 70 тисяч робочих місць.

Європейські банки масово скорочують робочі місця

Про це пише 13 вересня агентство Bloomberg з посиланням на власні розрахунки. Для порівняння, в США було оголошено про звільнення 42 тисяч банкірів.

У число європейських банків, які оголосили про звільнення, входять, зокрема, швейцарські UBS і Credit Suisse Group, а також британські HSBC Holdings, Royal Bank of Scotland Group і Barclays. Крім того, про намір значно скоротити витрати оголосив і французький Societe Generale – ця фінансова організація тільки в Росії звільнить дві тисячі співробітників.

Що стосується США, то дані по цій країні не враховують скорочень Bank of America, про які офіційно ще не було оголошено. Проте, за неофіційною інформацією, одна з найбільших фінансових корпорацій США має намір скоротити більше 30 тисяч робочих місць.

Банки змушені піти на скорочення робочої сили, так як намагаються скоротити витрати, побоюючись другої хвилі фінансової кризи. Вона може бути викликана борговою кризою в Європі і, в першу чергу, потенційним дефолтом Греції. Справа в тому, що європейські банки мають на своєму балансі грецькі облігації, які можуть значно знецінитися від дефолту.

Останній раз такі масові скорочення в західних банках відбувалися після банкрутства Lehman Brothers восени 2008 року.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.