Новини України. 22 вересня. Європа також має брати участь “газових” переговорах між Росією та Україною як споживач.

портрет - Віктор Янукович
Янукович кличе Європи на переговори з Росією

Про це заявив президент України Віктор Янукович в Нью-Йорку.

Під час робочого візиту до Російської Федерації 24 вересня Президент України Віктор Янукович планує обговорити актуальні питання двосторонніх відносин, інформує прес-служба глави держави.

“У нас іде постійний діалог з Росією. Це чергова зустріч – вона буде, безумовно, присвячена всім цим питанням”, – сказав Віктор Янукович.

“Робота ця непроста, але вона вкрай необхідна, ми до неї, до речі, звикли”, – наголосив Президент.

За словами Глави держави, йдеться про об’єднання зусиль України та Росії щодо постачання енергоносіїв у Європу, а також про можливості України отримати певні гарантії транспортування через її територію нафти та газу.

“І вічне питання – це ціни. Як нам будувати на майбутнє ці партнерські відносини. Ми “приречені” шукати відповіді на дані питання спільно”, – наголосив Президент.

Глава держави також відзначив, що у таких питаннях, як розвиток, модернізація або будівництво нових шляхів постачання енергоносіїв, переговори мають проводитися як за участю країн-власників цих ресурсів (Росії, країн Каспійського басейну та Середньої Азії), так і споживачів – країн Європи.

“Це також наш партнер, з яким ми повинні мати ці взаємини, враховуючи велику зацікавленість і Європи, і України, і Росії у стабільності цих поставок”, – сказав Янукович.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.