Новини політики. 10 вересня. Голова делегації Європейського парламенту у зв’язках з Україною Павло Коваль закликає переглянути справу екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Європа просить переглянути справу Тимошенко

Про це йдеться в його заяві.

“Я хотів би підкреслити нашу віру в те, що є нагальна необхідність зробити всебічний перегляд справи Юлії Тимошенко, беручи до уваги всі міжнародні стандарти і процедури, прозорість судового процесу, і з повагою до прав підзахисної”, – написано в заяві.

Депутат зазначив, що європейська громадськість уважно стежить за цим судовим процесом.

“Збалансоване вирішення цієї справи визначить міжнародний імідж України на роки вперед”, – зазначає Коваль.

Депутат зазначив, що українська влада неодноразово висловлювала свої європейські спрямування, які вітаються в Європейському Союзі.

Разом з тим Коваль зазначив, що підтримка демократичних цінностей, таких як стабільність демократичних інститутів, верховенство права, повагу до прав людини та прав меншин залишаються єдиним правильним шляхом досягнення мети – членства в ЄС.

Раніше Надзвичайний і Повноважний посол України Олександр Чалий заявив, що Україна, в контексті газового конфлікту з Росією і негативної реакції США і ЄС на ділі Тимошенко, може опинитися в міжнародній ізоляції.

Джерело Корреспондент 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.