Новини світу. 17 вересня. Для віруючих євреїв, які хочуть урізноманітнити своє статеве життя, проте не бажають дивитися порнокартинки, якими рясніють онлайн інтим-магазини, відкрито кошерний віртуальний сексшоп.

KosherSexToys.net

KosherSexToys.net пропонує секс-продукцію на будь-який смак, включаючи інтимні іграшки, лубриканти і аксесуари для тих, хто не в силах подолати сором’язливість і звернутися до звичайних інтернет-магазинів.

«У використанні вібратора немає нічого поганого. Просто ортодоксальному єврею дуже важко знайти його. Навіть на Амазон ми не можемо зазирнути, адже там є картинки, які ми не хочемо бачити», – розповідає засновник сайту, який вважав за краще приховати своє ім’я, щоб не пошкодити свою репутацію в єврейському співтоваристві.

Місією кошерного інтернет-магазину для дорослих є «надання парам, які перебувають у шлюбі, продукції, яка поліпшить їх інтимне життя, без необхідності дивитися на вульгарні малюнки і читати безсоромні тексти». «Ми вважаємо, що в спальні має бути дві людини, а зображення інших людей тільки шкодять шлюбу», – зазначає власник сайту.

KosherSexToys.net – єдиний кошерний секс-магазин на просторах Інтернету. Господарі сайту обіцяють, що там ви не зіткнетеся ні з чим, що могло б увігнати вас у фарбу. Опис продуктів лаконічний і використовує лише медичну термінологію.

Найпопулярнішим продуктом серед віртуальних покупців є хутряні наручники.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.