Новини економіки. 21 вересня. Європейський Союз планує виділити Україні 70 млн євро з метою підтримки реалізації заходів у рамках держпрограми енергоефективності та енергозбереження до 2015 року.

ЄС дасть Україні 70 млн євро для підтримки енергоефективності

Про це повідомив журналістам глава Держагентства з енергоефективності та енергозбереження Микола Пашкевич в Києві в середу.

За його словами, кошти будуть виділятися трьома траншами: 31 млн євро і два транші по 16 млн євро. Крім того, ЄС надасть на ці цілі технічну допомогу в розмірі 7 млн ​​євро.

Кожен з траншів буде виділятися після досягнення України ряду індикативних показників, додав Пашкевич.

Нагадаємо, ЄС уже затвердив виплату першого траншу на 31 млн євро за Програмою підтримки реалізації Енергетичної стратегії України у сфері енергоефективності.

Кошти передбачається спрямувати на фінансування заходів з енергоефективності, як найбільш пріоритетних, в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел та альтернативних видів палива на 2010-2015рр.

На реалізацію Державної цільової програми енергоефективності в 2011 році планується виділити з держбюджету 910 млн грн, а також залучити з боку місцевих бюджетів 2 млрд грн, з інших джерел – 27,97 млрд грн.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.