Новини здоров’я. 26 вересня. Молоді люди все частіше віддають перевагу «небезпечному сексу» і все менше знають про ефективні способи контрацепції.

Молодь "забуває" про контрацепцію

Дослідження, проведене до Всесвітнього дня контрацепції (26 вересня), показало, що в останні три роки кількість юнаків і дівчат, не захищають себе при статевому контакті з новим партнером, збільшилася на 111% у Франції, 39% – у США і 19% – у Великобританії.

«Яку країну не візьми, всюди існують перешкоди, які заважають підліткам отримати доступ до достовірної інформації про секс і контрацепцію. Ось чому міфи і помилки настільки широко поширені й досі», – зазначає Деніз Келлер, представник ініціативної групи Всесвітнього дня контрацепції.

Опитування проводилося компанією Bayer HealthCare Pharmaceuticals на замовлення одинадцяти міжнародних неурядових організацій. Респондентами стали більше 6 тис. молодих людей з 26 країн.

У Європі лише половина опитаних отримують статеве виховання в школі, тоді як у Латинській Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і США – три чверті. Незалежно від цього багато респондентів відзначили, що їм ніяково звертатися до лікаря з приводу контрацепції. Крім того, вони зізнаються в нездатності обговорити з партнером використання протизаплідних засобів.

Більше третини єгипетських респондентів вірять у те, що ванна або душ після статевого акту, дозволять запобігти вагітності. Більше чверті молоді Таїланду та Індії вважають, що статевий акт під час менструації є ефективною формою контрацепції.

Експерти відзначають, що нічого дивного в цих результатах немає. Мовляв, якби все було добре, вони не виступили б з ініціативою проводити Всесвітній день контрацепції.

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.