Новини України. 12 вересня. Лідер політичної партії “Фронт Змін” Арсеній Яценюк та група народних депутатів у вівторок, 13 вересня, відвідає Київський слідчий ізолятор №13 з метою перевірки додержання міжнародних норм, стандартів та прав осіб, які тримаються під вартою.

Яценюк рветься перевірити, як живеться Тимошенко

Про це повідомляє прес-служба партії.

Клопотання Арсенія Яценюка щодо надання дозволу на побачення з Юлією Тимошенко у Лук’янівському СІЗО було відхилено.

Після цього лідер “Фронту Змін” надіслав повідомлення про відвідування СІЗО №13 голові Державної пенітенціарної служби України Олександру Лісіцкову. У повідомленні Яценюк зазначає, що частиною 1 статті 24 Кримінально-виконавчого кодексу України передбачено право народних депутатів України без спеціального дозволу відвідувати установи виконання покарань для здійснення контролю.

Арсеній Яценюк повідомив голові ДПС, що 13 вересня він із групою народних депутатів відвідає Київське СІЗО №13 в порядку здійснення контролю і просить забезпечити їм безперешкодний доступ на територію та до приміщень слідчого ізолятора, де утримуються особи, які перебувають під слідством та щодо яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.