Новини політики. 17 вересня. Україні необхідно побудувати сильні демократичні інститути і досягти політичної зрілості, щоб стати демократичною країною, якою вона поки ще не є.

Арсеній Яценюк розкритикував стан справ з демократією в Україні

Так вважає лідер опозиційної політичної партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк.

«Неприйнятно, коли уряд боїться свого народу, коли не дозволяється свобода зібрань і виступів, коли влада переслідує в суді своїх конкурентів», – сказав він на 8-ій Ялтинській щорічній зустрічі «Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє» в суботу, 17 вересня.

На його думку, необхідно почати з конституційної реформи, щоб відновити баланс сил у країні і посилити боротьбу з корупцією.

Яценюк підкреслив, що Україна має зберегти справедливі і чесні вибори, у зв’язку з чим він звернувся до європейських політиків з проханням надіслати спостерігачів на майбутні парламентські вибори.

За матеріалами ZN.ua

Політик також виступив на підтримку підписання поглибленої та всеохоплюючої угоди про вільну торгівлю. «Це інструмент демократизації та проведення реформ в Україні», – вважає А.Яценюк.

Нагадаємо, що майже половина (44%) опитаних Міжнародним фондом виборчих систем (IFES) не вважають, що Україна є демократичною державою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.