Новини політики. 13 вересня. Український МЗС отримав жорстку вказівку керівництва країни будь-якою ціною домогтися завершення переговорів і парафування договору про асоціацію c ЄС в поточному році.

Грищенку загрожує відставка

“На одній із зустрічей Віктор Янукович попередив міністра закордонних справ Костянтина Грищенко: якщо до нового року договору не буде, Грищенко відправиться у відставку. Так що МЗС мотивований”, – поділився співрозмовник.

У сформованих умовах українські дипломати не обмежуються зустрічами і переговорами – стандартними механізмами впливу на європейських партнерів.

За інформацією, МЗС також перейшов до боротьби в медійному полі, домовляючись з європейськими ЗМІ про розміщення статей, покликаних довести європейським депутатам і чиновникам, що Тимошенко дійсно є злочинницею і повинна понести кримінальне покарання за свою діяльність на посту прем’єра.

Варто нагадати, що Грищенко був призначений на пост міністра закордонних справ на догоду Росії – як вищий чиновник, з яким росіянам зручно було вести справу.

За матеріалами Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.