Новини України. 6 вересня. Вердикт суду щодо колишнього прем’єр-міністра України, лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко не пов’язаний з питанням легітимності виборів до Верховної Ради 2012 року.

Януковичу не вигідний суд над Тимошенко

Про це Янукович заявив в інтерв’ю виданню Комерсант-України, відповідаючи на запитання: “Якщо Юлія Тимошенко залишиться за гратами, це викличе на Заході питання про легітимність парламентських виборів 2012 року без лідера опозиції. Ви не побоюєтеся цього?”

“Не хочу гадати на кавовій гущі – потрібно дочекатися рішення суду, а потім вже можна буде розмірковувати на цю тему. Але я думаю, що цей вердикт ніяк не пов’язаний з питанням легітимності виборів”, – сказав Янукович.

Відповідаючи на питання про те, що авторитет української влади у світі через суд над Тимошенко вже впав, глава держави зазначив:

“А ви самі як вважаєте, мені вигідно чи невигідно те, що ситуація з Тимошенко триває? Якщо хочете, я за вас відповім – ви самі прекрасно знаєте, що мені це невигідно і не потрібно. Абсолютно! Я не зацікавлений в цьому! Я неодноразово заявляв, що бажаю Тимошенко, щоб вона захистила свої права в суді. І хотів би, щоб вона захищалася за допомогою юридичних механізмів, а не політичних. Але сьогодні я перебуваю в такій ситуації, коли не можу впливати на рішення суду, не можу наказувати суду. Як тільки я це зроблю, я порушу Конституцію”.

Янукович підкреслив, що не має права давати вказівки генеральному прокурору “кого садити, кого випускати”.

Джерело Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.