Новини політики. 4 вересня. Президент України Віктор Янукович переконаний, що Співдружність незалежних держав є хорошим майданчиком для організації ефективного торгово-економічного співробітництва України з іншими державами.

Янукович закликає країни-учасниці СНД до активного розвитку

Про це він заявив після завершення засідання Ради глав держав СНД, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

СНД – це прекрасний майданчик для зустрічей, діалогу між країнами, які традиційно пов’язані торговими, зовнішньоекономічними відносинами з Україною“, – сказав Янукович.

Разом з тим він зазначив, що хотілося б, щоб ці відносини розвивалися активніше, хоча навіть в нинішньому форматі СНД корисно для держав-учасників.

Президент нагадав, що протягом останніх 20 років активно формувалася міжнародна правова база між країнами СНД, що дозволяє сьогодні вирішувати багато питань. Разом з тим, на переконання Глави Української держави, сьогодні країнам СНД не вистачає Договору про Зону вільної торгівлі, яка б діяла на принципах Світової організації торгівлі.

Янукович окремо відзначив важливість співпраці країн-учасниць СНД в галузевих програмах, розвитку інноваційних технологій.

“Там, де наука працює краще, ми повинні мати доступ до цих розробок. Ми всі в цьому зацікавлені. Питання обміну інноваційними програмами також повинно бути найближчим часом вирішене в наших міжурядових угодах”, – сказав він.

Раніше президент України закликав глав держав-членів СНД сприяти прискоренню процесу підписання договору про створення зони вільної торгівлі між державами-учасницями СНД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.