Новини медицини. 27 вересня. Сьогодні існує декілька методів лікування варикозу, які пропонує сучасна медицина.

Медицина пропонує кілька методів лікування варикозу

Часто люди вважають, що варикозні вени пропадуть або суттєво зменшаться після прийняття різних таблеток, втирання дорогих мазей, кремів і гелів. Проте це помилково. Ці препарати, перш за все, потрібні лише для зняття симптомів: болю, набряків, судом. Самі по собі вилікувати варикоз вони не в змозі. Тому лікарська терапія використовується лише як доповнення до серйозніших методів.

Склеротерапія

Дуже популярний і досить ефективний метод лікування. Заснований на препараті склерозант, який вводиться у хвору вену і “пломбує” її, внаслідок чого вона згодом зникає. Процедура склеротерапії безболісна, а її тривалість становить приблизно 10 хвилин. Курс лікування триває кілька (3-5) сеансів і проходить в амбулаторному режимі.

Мікрофлебектомія

Назвати цей метод “операцією” буде занадто, оскільки видалення хворих вен проводиться через мікроскопічні (1-3 мм) проколи в шкірі. Процедура також проводиться під місцевою анестезією, амбулаторно і з мінімальними травмами. При цьому вена видаляється назавжди. Великий плюс цього методу – хороший косметичний і лікувальний ефект за короткий проміжок часу.

Короткий стріппінг

Видалення хворих вен хірургічним шляхом. Операція проводиться з мінімальним втручанням, оскільки хірург видаляє тільки уражені ділянки, залишаючи недоторканими ділянки зі здоровими клапанами.

Лазерна коагуляція

Метод є альтернативою хірургічному втручанню і ґрунтується на обробці внутрішньої поверхні вени лазерним променем. Робиться це за допомогою світловоду, який вводять у вену через невеликий прокол. Лазерний імпульс змушує кров моментально скипати і “заварювати” стінку варикозної вени, в результаті чого необхідність її хірургічного видалення відпадає. Цей метод є досить дорогим, оскільки проводиться на дорогому обладнанні і вимагає участі висококваліфікованого персоналу.

Пневмопресинг

Принцип методу пневмопресингу полягає в наступному: на хвору ділянку тіла надягається пневмоманжет, після чого вакуумний насос починає нагнітати в нього повітря, тим самим створюючи масажні хвилі. Внаслідок такого тиску, в хворій ділянці прискорюються процеси лімфо- і кровообігу, зникають мікротромби і зменшуються набряклі ефекти. “Ударна хвиля” впливає на організм на рівні капілярів, поліпшуючи кровообіг в сотнях кілометрів судинної системи людини. Процес лікування абсолютно безболісний і, можна сказати, навіть приємний. Пневмопресинг також ефективно використовується для лікування трофічних виразок, артриту, остеохондрозу цукрового діабету, гіпертонії і багатьох інших захворювань.

За матеріалами НоуХауМед

Про те, що таке варикоз і як запобігти його появі написано вже багато. Тут же ми поговоримо про методи лікування, які може нам надати сучасна медицина.

Кілька слів про консервативних методах

Якщо ви думаєте, що варикозні вени пропадуть або суттєво зменшаться в розмірах після прийняття різних таблеток, втирання дорогих мазей, кремів і гелів, то ви глибоко помиляєтеся. Однак попри це, люди продовжують скуповувати в аптеках чудодійні капсули і тюбики, сподіваючись, що це хоч якось допоможе. Наскільки ж ефективні такі кошти? Такі препарати, перш за все, потрібні лише для зняття симптомів: болю, набряків, судом. Самі по собі вилікувати варикоз вони не в змозі. Тому лікарська терапія використовується лише як доповнення до серйозніших методів.

Склеротерапія

Дуже популярний і досить ефективний метод лікування. Заснований на препараті склерозант, який вводиться у хвору вену і «пломбує» її, внаслідок чого вона згодом зникає. Процедура склеротерапії досить безболісна, а її тривалість становить приблизно 10 хвилин. Курс лікування триває кілька (3-5) сеансів і проходить в амбулаторному режимі.

Мікрофлебектомія

Назвати цей метод «операцією» буде занадто голосно, оскільки видалення хворих вен проводиться через мікроскопічні (1-3 мм) проколи в шкірі. Процедура також проводиться під місцевою анестезією, амбулаторно і з мінімальними травмами. При цьому вена видаляється назавжди. Великий плюс цього методу – хороший косметичний і лікувальний ефект за короткий проміжок часу.

Короткий стріппінг

Видалення хворих вен хірургічним шляхом. Операція проводиться з мінімальним втручанням, оскільки хірург видаляє тільки уражені ділянки, залишаючи недоторканими ділянки зі здоровими клапанами.

Лазерна коагуляція

Метод є альтернативою хірургічному втручанню і грунтується на обробці внутрішньої поверхні вени лазерним променем. Робиться це за допомогою світловоду, який вводять у вену через невеликий прокол. Лазерний імпульс змушує кров моментально скипати і «заварювати» стінку варикозної вени, в результаті чого необхідність її хірургічного видалення відпадає. Цей метод є досить дорогим, оскільки проводиться на дорогому обладнанні і вимагає участі висококваліфікованого персоналу.

Пневмопресингу

Принцип методу пневмопресингу полягає в наступному. На хвору ділянку тіла надягається пневмоманжета, після чого вакуумний насос починає нагнітати в нього повітря, тим самим створюючи масажні хвилі. Внаслідок такого тиску, в хворій ділянці прискорюються процеси лімфо-і кровообігу, зникають мікротромби і зменшуються набряклі ефекти. «Ударна хвиля» впливає на організм на рівні каппіляров, поліпшуючи кровообіг в сотнях кілометрів судинної системи людини. Процес лікування абсолютно безболісний і, можна сказати, навіть приємний. Саме завдяки таким характеристикам, цей метод і був обраний нашими фахівцями для лікування варикозного розширення вен. До речі, пневмопресингу ефективно використовується для лікування трофічних виразок, артриту, остеохондрозу цукрового діабету, гіпертонії і багатьох інших захворювань, що зайвий раз доводить його високу ефективність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.