Новини медицини. 15 вересня. Остеохондрозом сьогодні страждає практично кожна третя людина у віці від 30 до 45. З’являється це в основному у людей з малорухомими видами роботи, особливо, що працюють за комп’ютером.

Остеохондроз можна уникнути правильним сидінням за комп'ютером

Особливо часто люди страждають від остеохондрозу шийного та поперекового відділів хребта.

Шийний остеохондроз вважається другим по поширеності видом такого захворювання як остеохондроз. Шийний остеохондроз, по суті, це деградація міжхребетних дисків у шийному відділі хребта. Шийний остеохондроз викликає моторошну наростаючий біль в області шиї. Так само біль може розростатися в область голови і плечей, відзначають експерти НоуХауМед.

Точно визначити причину виникнення шийного остеохондрозу практично неможливо, тому що цих причин дуже багато. Однією з найбільш частих причин є звичка читати в транспорті і сидяча робота за комп’ютером без періодичного проведення гімнастики.

Лікування шийного остеохондрозу ні чим не відрізняється від профілактики та лікування інших видів остеохондрозу. Єдиною відмінністю в лікуванні шийного остеохондрозу є застосування різних ортопедичних комірів та спеціальної лікувальної гімнастики для шийного відділу хребта.

Для профілактики шийного остеохондрозу можна застосовувати на практиці такі рекомендації: під час читання і роботи за комп’ютером слід тримати голову прямо, і не перебувати довго в одній і теж позі, як можна частіше міняти положення тіла і голови.

Для уникнення проблем, фахівці радять пройти обстеження хребта і, при необхідності, профілактику або лікування шийного остеохондрозу.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.