Новини медицини. 14 вересня. Відомо, що хворобу легше і дешевше попередити ніж пізніше лікуватися. Сучасна медицина пропонує методики, які попереджають появу хвороби і дозволяють встановити оптимальну вагу для уникнення ускладнень в подальшому.

дієта, схуднення
Оптимальна вага і правильне харчування допоможуть уникнути хвороби

Спеціальна програма “Формед” – методика, яка дозволяє попередити безліч захворювань, в т.ч. серцево-судинних. Вона дає можливість поступово, а головне, безпечно для організму прибрати зайві кілограми і зафіксувати оптимальний вагу на все подальше життя.

“Спочатку ця програма призначалася для корекції обміну речовин при цукровому діабеті, ішемічної хвороби серця, вірусних гепатитах і проблеми метаболізму. Такий дивний “побічний” ефект, як гармонійне зниження ваги, помітили пізніше. Наші лікарі проводять дослідження на спеціальному аналізаторі, результати якого дають можливість визначити точну причину порушення обміну речовин. Згідно з отриманими даними призначають лікування і розписують раціон харчування пацієнта за спеціальною програмою”, – розповіла директор клініки “НоуХауМед” Олена Шевченко.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.