Новини медицини. 20 вересня. Шкіра – найбільший орган людини. Вона виконує функцію бар’єру, захисту від інфекцій. Пошкоджена шкіра – вхідні ворота для багатьох збудників.

Вилікувати харчову алергію можна, виключивши шкідливі продукти з раціону

Тому так важливо, щоб вона завжди була здоровою. Шкірна алергія – реакція шкіри, яка виникає у зв’язку з її надчутливістю до певної речовини, пишуть фахівці НоуХауМед.

При першому контакті процес сенсибілізації (розпізнавання алергену) триває приблизно 6 тижнів. За цей час активно виробляються антитіла IgE. Саме вони, при повторному контакті з алергеном, провокують вироблення гістаміну та простагландинів. Зовні на шкірі це проявляється у вигляді: свербіння, висипу, почервоніння, припухлості, тріщин і т. д. У дітей проявляється атопічний дерматит.

Речовини, що викликають алергічну реакцію різні. Найбільш поширені це:

пилок квітучих рослин;
харчові продукти;
консерванти;
деякі медикаменти;
речовини, що входять до складу косметики, парфумів.

У педіатрії на першому місці стоять харчові продукти. І тут, як ніде, особливо важливо якомога раніше виявити цей продукт і “розірвати ланцюжок реакцій”, яка надалі може призвести до хронізації процесу.

Сьогодні існує сучасний унікальний тест ImuPro 300, розроблений в Німеччині. З його допомогою можна виявити непереносимість у дорослих та дітей до 272 продуктів харчування і тимчасово виключити їх з раціону. За цей час відбудеться “очищення організму” від комплексів антитіл. І організм перестає реагувати на їжу як на чужорідні речовини. Алергічна реакція більше не проявляється.

Такий тест можна починати робити дітям з двох років. У молодших дітей результати тесту будуть “дзеркальними” з мамою. У цьому випадку рекомендується обстежити тільки мати і орієнтуватися на її результати.

Оскільки передумовою до виникнення алергічних реакцій організму та виникнення алергічних реакцій з боку імунної системи є кишкові паразити, дуже важливим методом для їх виявлення є гемосканування. Це дослідження “живої крові” на темнопольному мікроскопі. Метод швидкий і дуже інформативний.

Щоб позбутися від паразитів, використовують програму з очищення організму. Вона включає в себе застосування нутрицевтиків, гідроколонотерапію з подальшим заселенням товстого кишечника здоровою мікрофлорою. Позбавлення від паразитів за допомогою приладу БіоДетокс.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.