Новини світу. 2 вересня. Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі вже нудить від своєї країни.

Сільвіо Берлусконі
Берлусконі набридла Італія

У липні 2011 року відбулася телефонна розмова італійського репортера Вальтера Лавітола і прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі.

Раніше засекречені записи потрапили у розпорядження агентства ANSA, яке і опублікувало одкровення прем’єр-міністра, що шокували всю країну.

“Я працюю чисто і відкрито. Кожна моя справа абсолютно прозора, у ній немає криміналу. Люди можуть говорити що завгодно, але це лише слова”, – розповів Сільвіо журналісту.

“Мені все одно. Через кілька місяців я планую піти і зайнятися своїми особистими справами. Я поїду з цієї чортової країни, від якої мене вже нудить”, – додав він.

За даними агентства ANSA, запис став матеріалом до справи про здирництво.

Напередодні поліція Італії затримала Джонпаоло Тарантіні і його дружину за підозрою у вимаганні 500 тисяч євро у Берлусконі.

Саме Джонпаоло підозрюють у постачанні повій для Берлусконі. До речі, сам дон Сільвіо не заперечує факту переказу великих сум родині, пояснюючи це тим, що він “фінансово допомагав подружжю”.

Італійська прокуратура вважає, що в справі може бути замішаний і журналіст Лавітола, який сприяв Тарантіні у вимаганні грошей у Берлусконі.

Останнім часом в ЗМІ з’являється все більше компромату на відомого італійського політика: нескінченні історії про секс-вечірки, брудні чутки про групові замовлення повій і навіть вимагання.

Ймовірно, подібний антипіар похитнув нервову систему 74-річного прем’єра, який в пориві емоцій дозволив собі настільки різкі висловлювання на адресу всієї країни.

За матеріалами Lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.