Новини технологій. 15 вересня. Глава Microsoft оголосив про те, що попередню версію Windows 8 менше ніж за 24 години скачали 500 тисяч користувачів.

Windows 8 завантажило 500 тисяч користувачів за перші 14 години

Результат можна вважати досить значним, оскільки мова йде про раннє альфа-складання нової операційної системи від Microsoft.

Попередня версія Windows 8 була завантажена 500 тис разів менш ніж за 24 години. Про підвищений інтерес до нової операційної системи оголосив під час конференції BUILD глава Microsoft, Стів Баллмер.

Для порівняння, операційна система MacOS X Lion від Apple протягом 24 годин була завантажена 1 млн разів. Завантаження першої в світі операційної системи, що розповсюджується виключно за допомогою цифрової дистрибуції, перевищила всі очікування.

Тим не менш, 500 тисяч – досить значний результат для ранньої версії операційної системи, яка ще дуже далека від релізу і гарантовано працюватиме з помилками.

Великий обсяг завантажень також говорить про зацікавлення розробників в новому інтерфейсі операційної системи, який отримав назву Metro UI. Цей інтерес дозволяє сподіватися на те, що наступного року буде випущено чимало цікавих програм для Windows 8.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.