Новини України. 8 вересня. Час дороги з заходу на схід в Україні складе 8 годин.

дорога магістраль
Азаров обіцяє неймовірні темпи будівництва доріг і після Євро-2012

Про це сказав прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час робочої поїздки до Сумської області.

Траса Е-101 з’єднує східний кордон України з західним. Якість нової дороги дозволяє доїхати від українсько-російського кордону до Києва за 3,5 години з пропускною спроможністю 6 тисяч автомобілів на годину.

Спілкуючись з робітниками, які будували дорогу, Микола Азаров подякував за якісну і швидку роботу і підкреслив, що у будівельників доріг великі обсяги робіт попереду.

“В 2009 році в країні збудували 9 кілометрів доріг, а в 2010 – вже 900. Поточного року ми збудуємо 1,5 тисячі кілометрів сучасних автострад. У першому кварталі наступного року завершиться будівництво всіх автодоріг до Євро-2012. З заходу на схід Україну можна буде комфортно проїхати годин за вісім. Переконаний, що такими темпами ми за 10 років всю країну покриємо мережею автошляхів європейської якості”, – зазначив він.

Водії транзитних вантажівок, які приєдналися до розмови з Прем’єр-міністром, висловили побажання, щоб швидше була збудована велика окружна дорога навколо Києва, а також щоб російські партнери почали будівництво сучасних доріг на своїй території, повідомляє прес-служба Кабміну.

“Київ – досі єдина столиця, у якої немає окружної дороги. Ви самі кажете, наскільки болюче це питання. Тому ми вирішили наступного року, коли вивільняться ресурси після Євро-2012, почати спорудження окружної. Це дуже масштабний проект, на порядки дорожчий, ніж дорога, на якій ми знаходимося. Зараз визначаємося з технічним рішенням: будувати міст чи тунель під Дніпром. Роботи вистачить на кілька років. А Володимиру Володимировичу Путіну я не раз пропонував синхронно продовжити європейський коридор територією Російської Федерації. Тепер доведеться іще попросити “підтягнутись”, – відповів Микола Азаров.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.