Новини економіки. 26 вересня. Росія – це основний стратегічний партнер України.

Володимир Рибак вважає, що відносини двої країн покращилися після приходу Януковича

Про це заявив перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Політик переконаний, що відносини України і Росії після приходу до влади Віктора Януковича значно покращилися, а співпраця між країнами стала набагато інтенсивнішою. “Україна – європейська держава, при цьому ми вважаємо, що наш основний стратегічний партнер – це Росія. Адже наш ринок, в першу чергу, в Росії, як і Росії – в Україні“, – зазначив Рибак, слова якого наводить прес-служба ПР .

Нардеп-регіонал нагадав, що товарообіг між Україною і Росією за 2010 рік склав близько $ 40 млдр. “Це свідчить про те, що Україна посідає в товарообігу Росії третє-четверте місце. А в 2011 році ми очікуємо зростання цього показника до $ 50 млдр.”, – підкреслив парламентарій.

На його думку, сьогодні у відносинах двох країн “йде зближення позицій”. “Є політична основа великої держави Росія, і є політична основа нашої держави. Україна – найбільша держава в Європі, тому дуже серйозно обговорюються різні питання і проблеми між двома країнами. Я впевнений, що керівники наших держав знайдуть відповіді на всі проблемні питання. Україна і Росія повинні працювати в одному напрямку – поліпшення життя кожного громадянина “, – підсумував Рибак.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.