Новини авто. 16 вересня. Протягом найближчих п’яти років концерн Volkswagen витратить на свій розвиток, у тому числі на модернізацію підприємств і розширення модельного ряду, близько 62,4 мільярда євро.

Volkswagen вкладає 62 мільярди в розвиток

Таке рішення було прийнято на засіданні наглядової ради корпорації, що відбулося в п’ятницю, 16 вересня. За словами керівника VW Мартіна Вінтеркорна, інвестування рекордної суми дозволить VW стати “кращим у світі автовиробником в економічному та екологічному плані”.

Найбільшу частину всіх коштів – 49,8 мільярди євро – витратять на модернізацію обладнання, заводів і решти майна німецького концерну. При цьому більше половини з цієї суми планується інвестувати в розвиток виробництва в Німеччині, ще 11,6 мільярдів складуть капіталізовані витрати на розробку і додатковий мільярд потрібно на інвестиції у фінансові активи. Також з цих коштів по 100 мільйонів євро буде витрачено на модернізацію заводів у Вольфсбурзі і Емдені, включаючи створення нових цехів і оновлення конвеєра.

Кошти вкладуть в розробку нових моделей, що використовують модульні платформи, у створення наступного покоління бензинових і дизельних двигунів, екологічно чистих силових установок і систем, що дозволяють поліпшити паливну економічність, а також у випуск нових версій роботизованих коробок передач з двома зчепленнями.

Крім цього, інвестиції VW будуть спрямовані на забезпечення підприємств електрикою за рахунок поновлюваних джерел енергії, наприклад, з використанням сонячних батарей і гідроелектростанцій.

У концерні також зазначають, що для розробки продуктів для китайського ринку і створення нових заводів в країні будуть потрібні додаткові інвестиції. На ці цілі в період з 2012 по 2016 спільні підприємства VW в Китаї витратять 14 мільярдів євро.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.