Новини світу. 29 вересня. Внук лідера КНДР 16-річний Кім Хан Сол подав заявку на навчання в одному з найкращих коледжів Боснії і Герцеговини.

Об'єднаний всесвітній коледж в Мостарі

Цю інформацію підтвердили в МЗС республіки, однак в самому навчальному закладі від коментарів відмовилися.

Об’єднаний всесвітній коледж (United World College in Mostar) є одним з найбільш привілейованих навчальних закладів у Боснії і Герцеговині. Він відкритий 22 травня 2007 року і на урочистій церемонії була присутня королева Йорданії Нур, яка є головою всієї мережі Об’єднаних всесвітніх коледжів.

В ОВК навчаються студенти з понад 30 країн світу, в основному діти високопоставлених чиновників та успішних бізнесменів.

Коледж розташований в історичній будівлі, побудованій в австро-угорському стилі. Всі учні живуть там же, у спеціально обладнаному гуртожитку. Як повідомляється на сайті навчального закладу, такий спосіб життя “просуває рівність, толерантність і критичний погляд на світ”.

При цьому наголошується, що “учнів набирають до коледжу виходячи виключно з їхніх заслуг згідно з клопотанням Національних відбіркових комітетів ОВК”, а після зарахування студенти отримують стипендію, яка включає в себе “витрати на навчання та іспити, підручники, обов’язкові поїздки, канцтовари, харчування, проживання та медичну страховку”.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.