Новини світу. 30 вересня. Допомогти дітям уникнути ожиріння можна, вкладаючи їх спати рано.

Діти, які пізно лягають спати мають більше шансів стати товстим

Такими є результати дослідження австралійських вчених.

Вчені виявили, що раннє лягання спати і прокидання вранці в 1,5 рази зменшує шанси стати товстим у порівнянні з тими, хто не спить допізна і спить довго зранку.

Крім того, діти, які пізно лягають спати і пізно встають є менш фізично активними і мають схильність більше часу проводити сидячи перед телевізором.

Вчені записували час лягання спати та прокидання у 2,2 тисяч австралійських дітей та підлітків віком 9-16 років. Діти, які лягали і вставали пізно та ті, хто робили це рано в загальній кількості мали однакову кількість годин сну.

“До сьогодні вчені дослідили, що діти, які мало сплять мають схильність до багатьох хворою, зокрема зайва вага та ожиріння. Водночас наші дослідження доводять, що важливим є також період сну”, – відзначила автор досліджень доктор Керол Мейхер з Університету південної Австралії.

За її словами, для молодих людей ранки є сприятливішими для фізичної та розумової активності ніж ночі, коли є спокуса провести час в прайм-тайм перед телевізором та в соціальній мережі.

Діти, які лягали та прокидалися рано, робили це на 70-90 хвилин раніше ніж їх колеги. Сплюхи водночас більше часу проводили перед телевізором та за комп’ютерними іграми.

Відзначимо, вчені також дослідили, що сон покращує пам’ять людини.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.