Новини спорту. 11 вересня. Відео. Віталій Кличко на стадіоні у Вроцлаві проводив захист чемпіонського титулу WBC проти Томаша Адамека.

Кличко вкотре підтвердив свій титул чемпіона

Українець мав перевагу над суперником протягом всього поєдинку. Маючи перевагу в габаритах, Кличко не підпустив Адамека і не дозволив поляку нанести жодного більш-менш небезпечного удару.

У восьмому раунді глядачі могли спостерігати рідкісну картину – Кличко опинився на підлозі. Але заслуги Адамека в цьому не було жодної – Віталій або підвернув ногу, або підсковзнувся. У кожному раунді Адамек отримував хорошу порцію ударів, але точного і сильного удару у Віталія не виходило. Навіть склалося враження, що Кличко спеціально не форсує події з поваги до суперника і присутніх глядачів. Зазначимо також, що в бою практично не було клінчів.

Однак не можна не відзначити Адамека. Для того, щоб протриматися до десятого раунду проти Кличка після того, як повністю програно початок поєдинку, потрібно володіти величезною мужністю. У десятому раунді поляк попустив чергову серію ударів, після чого рефері поєдинку зупинив бій.

Віталій Кличко в черговий раз захистив титул чемпіона за версією WBC. Хто стане наступним суперником українця – загадка, але поки гідних конкурентів не видно.

ВІДЕО

За матеріалами Terricon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.