Новини України. 6 вересня. Захисники екс-прем’єра вважають, що поведінка судді Кірєєва свідчить про те, що обвинувальний вирок Юлії Тимошенко буде винесено найближчими днями, незважаючи на відсутність в її діях складу злочину.

Кірєєв повернув суд у середньовічні часи

Про це журналістам заявив адвокат Олександр Плахотнюк.

За його словами, темп і режим судових засідань з кожним днем нагнітається: «справа Тимошенко щодня розглядається з 9 ранку, і захисники не можуть нормально підготуватися до засідань».

«Ми намагаємося подавати клопотання до канцелярії, оскільки суд всупереч закону в ході судового засідання їх не приймає», – додав Плахотнюк.

«Така поведінка суду, коли прискорюється розгляд справи, свідомо ігнорується право на захист, свідчить про те, що і прокуратурі, і суду стало зрозуміло, що в діях нашої підзахисної Тимошенко відсутній склад злочину, який їй інкримінується, і всі докази, досліджені в судовому засіданні, свідчать про це», – зазначив адвокат.

За словами Олександра Плахотнюка, все це свідчить про високу ймовірність винесення обвинувального вироку в найближчі дні.

Разом з тим адвокат Микола Сірий зазначив, що суддя Кірєєв повернув правосуддя в Україні за часів середньовіччя, «коли ні обвинувачуваний, ні захист в суді не мають жодних прав і звучить тільки думка обвинувачення».

Він також нагадав, у зв’язку з грубими порушеннями при розгляді справи Юлії Тимошенко адвокати звернулися з заявою до світової спільноти.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.