Новини України. 24 вересня. Відмова від переходу на зимовий час завдасть шкоди біржовій торгівлі в Україні.

Без переведення годинника постраждає біржа

Таку думку висловив глава правління Української біржі Олег Ткаченко на XIV міжнародному форумі учасників ринку капіталу, який проходить в Алушті (Крим) 22-25 вересня.

Він пояснив, що рішення парламенту відмовитися від зимового часу призведе до падіння торгової активності на українських біржах у цей період через збільшення розриву в торгах з американськими біржовими майданчиками.

“Чи розуміємо ми, що тепер знову український ринок уже закінчить роботу до того часу, коли починають працювати Штати“, – сказав він.

Ткаченко пояснив, що сьогодні український ринок має годину (з 16:30 до 17:30), протягом якої його оператори можуть відреагувати на відкриття американських ринків.

У зв’язку з цим Ткаченко виступив з ініціативою спільно з регуляторами і Національним банком продумати можливість продовження торгової сесії і час проведення розрахунків.

Учасники ринку також відзначали, що рішення парламенту може створити деякі проблеми через те, що операційні системи і деякі програмні продукти як і раніше передбачають переведення годинників на годину назад в останню неділю жовтня.

За матеріалами Українська Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.