Новини України. 26 вересня. Окружний адміністративний суд Києва заборонив проводити 30 вересня пленум Верховного суду з порядком денним про обрання нового голови Верховного суду.

30 вересня пленум Верховного суду не проводитимуть

Рішення заборонити вибори голови Верховного суду винесене за позовом судді Верховного суду Миколи Пінчука.

Пінчук, який відряджений у Вищу кваліфікаційну комісію суддів, у позовних вимогах просить суд визнати протиправною бездіяльність пленуму Верховного суду від 16 вересня, який не повідомив йому про пленум 30 вересня, де повинні обирати главу Верховного суду.

Крім того, Пінчук вимагає визнати протиправним рішення пленуму Верховного суду від 11 березня про недопущення Пінчука до участі в голосуванні за відставку Василя Онопенка.

Таким чином, Окружний адміністративний суд Києва за позовом Пінчука виніс ухвалу про забезпечення позову і заборонив проведення пленуму 30 вересня.

За інформацією джерел, ухвала суду грає на руку судді Верховного суду Ігореві Самсіну, який є головним конкурентом Василя Онопенка при обранні на посаду глави Верховного суду і користується підтримкою Андрія Портнова.

Як відомо, повноваження Василя Онопенка закінчуються 29 вересня. Пленум Верховного суду з порядком денним про вибори глави був призначений на 30 вересня.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.