Новини здоров’я. 21 вересня. Вивчення реакції людей на дорогі речі показало, що слиновиділення можуть викликати не тільки вишукані страви, а й предмети розкоші – розкішна спортивна машина або діамантове кольє.

У людей "слинка тече" не лише на їжу

У людини підвищується слиновиділення, коли вона бачить об’єкти, що викликають у неї бажання володіти ними, стверджують вчені з Північно-західного університету.

«Концепція грошей справила величезний вплив на розвиток людської поведінки, і деякі експерти вважають, що гроші можна занести в один список з наркотиками, адже вони діють на людину так само, як і інші стимулятори», – розповідають автори роботи.

У багатьох мовах поняття «голод» і «слиновиділення» дуже часто використовують у метафорах, що описують бажання володіти неїстівним об’єктом. Щоб з’ясувати, чи справді при вигляді розкоші у нас починають «текти слинки», вчені показували волонтерам фотографії грошей, вимірюючи при цьому рівень слиновиділення. У результаті виявилося, що кількість слини збільшується, коли людина бачить перед собою бажану ціль.

Любов – ще один стимулятор слиновиділення. Чоловіки, яким перш, ніж показати фотографії дорогих машин, демонстрували зображення красивих жінок, виділяли більше слини. Справа в тому, що чоловіки завжди намагаються справити враження на жінок дорогими речами, і тому володіння шикарною машиною напередодні побачення з бажаною жінкою видається особливо цінним.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.