Новини футболу. 24 вересня. За наявними відомостями, столичні уболівальники вирішили знову відзначитися.

Вболівальники "Динамо" готують перформенс

Вони запланували під час матчу «Динамо» – «Шахтар» 24 вересня масовий перформенс – встати і скласти руки за спиною, зображуючи заарештованих. На знак протесту проти дій міліції.

У той же час, за словами донецьких «хуліганів», єдиною реакцією фанатів «Шахтаря» на київське «Спасибі …» 7 серпня стала відмова від виїзду на матч з «Динамо» – мовляв, надто безпрецедентні заходи безпеки вживаються тепер міліцією, і в «мавпятнику» опинитися шансів набагато більше, ніж на стадіоні або на місці так званого «махачу» (тобто народної забави «стінка на стінку» у виконанні «хулзів»).

На «махач» до Києва донецькі пообіцяли приїхати пізніше, а матч – пропустити. «Ми і так зараз під таким ковпаком через Євро! Буває, “заб’ємося” з кимось помахатися, а міліція на місце приїжджає раніше опонентів», – поскаржилися донецькі «хулігани». І висловили певне здивування тим, що їх київським суперникам сходить з рук практично все що завгодно.

Навіть у ситуації зі «Спасибі …» міліція затримала одну людину, та й то так званого споук-мена, тобто того, хто тільки озвучує речівки, не обов’язково придумані ним самим. Хоча насправді лідерів фанатського руху в будь-якому місті органи знають небагато, і при бажанні могли б узяти всіх разом, намертво задавивши «ультрасів».

За матеріалами ZN.ua

«Динамо» – «Шахтар»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.